Vetzyme papildas sąnariams (30tabl.)

 • Kraunamos nuotraukos
  775
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Papildas sąnariams, praturtintas gliukozaminu. 

  Prekės ženklas
  Gamintojas
 • Papildas, praturtintas gliukozaminu.

  Kasdieniniai pasivaikščiojimai ir fizinis krūvis turi įtakos sąnariams, ypač vyresniems šunims, todėl labai svarbu palaikyti sąnarių sveikatą. Gliukozaminas, kaip natūralus organizme esantis amino cukrus, dalyvauja formavimesi ir atstatyme tokių jungiamųjų audinių, kaip kremzlės. Tačiau dažniausiai su ėdalu gaunama per mažai gliukozamino, ir jo pradeda trūkti sveikai medžiagų apykaitai palaikyti.Dėl to , gali pablogėti sąnarinių kremzlių būklė. Tyrimais nustatyta, kad reguliarūs ėdalo papildai gali padėti išlaikyti sveiką medžiagų apykaitą kremzlėse, ir tokiu būdu sudaromas fiziologinis pagrindas sveikiems sąnariams, sausgyslėms ir raiščiams palaikyti..Žuvų taukai turtingi Omega-3 riebalų rūgščių ( EPR ir DHR), kurios padeda išlaikyti judrius ir lanksčius sąnarius. Reguliarus papildo naudojims, suteikia šansą mažai judriems šunims turėti sveiką, aktyvų gyvenimą. B kompleksas padeda išsaugoti sveiką odą ir blizgantį kailį, stiprina nervų sistemą, gerina raumenų vystymasį, didina aktyvumą ir gyvybingumą.

  Preparato sudėtyje esantis gliukozaminas ir žuvų taukai padeda išlaikyti sveikus ir lanksčius sąnarius. Idealiai tinka seniems ir didelių veislių šunims, kuriems yra būdingos sąnarių problemos.

   
  Vitaminas B1 (Thiamine) 3600mg
  Vitaminas B2 (Riboflavin) 900mg
  Nikotininė rūgštis (Niacin) 4050mg
  Vitaminas B6 (Pyridoxine) 3360mg
  Folinė rūgštis 72mg
  Vitaminas B12 (Cyanocobalamine) 9mg
  Vitaminas E (Alpha-Tocopheryl Acetate) 133mg
  Žuvų taukai 83g
  Glucosamino sulfatas 133g
  Džiovintos alaus mielės, dikalcio fosfatas, kalcio karbonatas, silicio dioksidas, kalcio pantotenatas, magnio stearatas, vištienos ir dūmo skonį suteikiantys priedai.
  Baltymai 28,2%
  Riebalai 2,88%
  Ląsteliena 0,98%
  Kalcis 3,733%
  Pelenai 17,09%
  Fosforas 1,333%
  Šuns svoris (kg) Norma (tabl./d.)
  5 - 21 0,5
  22 - 33 1
  34 - 46 1,5
  Virš 46 2