Prekių katalogas

Quiko GmbH Heimtierprodukte

 • Gyvūnai, kaip ir žmonės, patiria situacijas, kurios gali sukelti stresą. Stresas yra normali gynybinė reakcija, bet jei jis yra per stiprus arba užsitęsia, gali sukelti neurozę ar net depresiją. Augintiniams, gyvenantiems namuose pasireiškęs stresas gali sukelti ypač nepatogias ir pavojingas reakcijas, kurios gali įtakoti žmonių ir augintinių tarpusavio bendravimą. Situacijos, sukeliančios katėms stresą gali būti socialinės ir teritorinės. Katės iš prigimties yra vieniši ir tuo pačiu teritoriniai gyvūnai. Pagrindinė streso priežastis gali būti teritorijos nepasidalinimas, atsiradus kitam augintinio namuose. Klasikinė situacija - naujo šuns, vaiko ar asmens atsiradimas. Kita priežastis atsirasti stresui yra gyvenamosios aplinkos pasikeitimas, nauji arba kitaip pertvarkyti baldai, o ypač - persikraustymas. Be to, kiekviena situacija, kurios metu suvaržoma katės laisvė - vizitas pas veterinarijos gydytoją, kelionė, perkūnija ar fejerverkai - gali sukelti stresą.
  Ženklai, kad katė patiria stresą:
  • šlapinimasis ant baldų ir kitų daiktų
  • smurtinės reakcijos, tokios kaip kandžiojimas ir draskymas
  • dažnas miauksėjimas
  • apetito praradimas
  • padidėjęs jautrumas arba irzlumas.

  Felisept veiklioji medžiaga yra katžolės (Nepeta cataria L) ekstraktas. Katžolėje esanti medžiaga nepetalaktonas pasižymi raminančiu poveikiu stresinėse situacijose dėl aplinkos veiksnių ar teritorijos problemų.
  Klinikiniai tyrimai atlikti su katėmis parodė, kad sudėtinės Felisept medžiagos per kelias dienas padeda sumažinti streso pasireiškimo požymius.
  Raminamasis nepetalaktono poveikis stiprėja naudojant ilgesnį laiką.
   

  Prekių nėra.