Prekių katalogas

Prekių garantija, grąžinimas ir keitimas

 • Prekių garantija, grąžinimas ir keitimas vadovaujantis https://www.infolex.lt/ta/12755:str6.362

   Pirkėjo reikalavimas pakeisti daiktus tenkinamas, jeigu daiktai nebuvo naudojami, nesugadinti, išsaugotos jų vartojamosios savybės bei nepraradę prekinės išvaizdos ir pirkėjas turi įrodymus, patvirtinančius, kad jis daiktus pirko iš to pardavėjo. Jei netenkina nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas ir prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos, tai per 14 dienų galima pakeisti analogiška preke.

  Jei tinkamos prekės neturime - pirkėjas gali grąžinti prekę ir atgauti pinigus.

  Keičiant ar grąžinant prekės, pirkėjas pateikia raštišką prašymą adresu -  e.parduotuve@fitoveta.lt, kuriame pateikia savo pageidavimus.

  Prie prašymo pridedamas prekės pirkimo–pardavimo dokumentas.

  Prekę reikia gražinti sutartu adresu.

  Pinigai grąžinami bankiniu pavedimu į asmeninę pirkėjo sąskaitą per dešimt darbo dienų.


  Sutarties atsisakymas

  Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui per septynias darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos.

  Pirkėjas gali pasinaudoti teise nutraukti sutartį, jeigu daiktas nebuvo sugadintas ar jo išvaizda iš esmės nepasikeitė. Daikto ar jo pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą daiktą, negali būti vertinami kaip esminiai daikto išvaizdos pakeitimai.

  Gavę pranešimą apie sutarties atsisakymą, per penkiolika dienų atsiimsime daiktą ir grąžinsime pirkėjui už daiktą sumokėtus pinigus.

  Pinigai grąžinami bankiniu pavedimu į asmeninę pirkėjo sąskaitą pagal pateiktą raštišką prašymą.