Prekių katalogas

Dubenėliai

 • Šuns dubenėlis turėtų būti pritaikytas pagal jo išvaizdą ir dydį. Dubenėlis su stovu labiausiai tinka dideliems šunims. Toks dubenėlis leis jūsų augintiniui patogiai pasiekti maistą. Dėka reguliuojamo aukščio-dubenėlio padėtis augs su šuniuku.Norint parinkti tinkamo aukščio stovą, reikia išmatuoti šuns ūgį. Ūgis matuojamas nuo mentės aukščiausio taško iki žemės. Jei šuns ūgis nuo 20 iki 29 cm, tada dubenėlio stovo aukštis turėtų būti 10 cm. Jei šuns ūgis yra tarp 30 ir 39 cm, tada reikėtų 20 cm aukščio stovo. Dar aukštesniems šunims, kurių ūgis nuo 41 iki 49 cm, patartina parinkti 31 cm aukščio dubenėlio stovą, o šunims, kurių ūgis siekia 50 ir daugiau cm, teks ieškoti iš tiesų aukšto stovo, net 41 cm.

  Spanieliams, basetams ir kitiems ilgaausiams šunims rekomenduojami dubenėliai aukštomis sienomis, kad ausys nesimerktų į vandenį arba pašarą.Trumpanosiams šunims daug patogiau ėsti iš negilaus dubenėlio, o ilganosiams, pvz.taksų veislės šunims-iš gilesnio.

  Dubenėliai būna pagaminti iš įvairių medžiagų- nerūdyjančio plieno, plastmasės ar keramikiniai.Mėgstantiems viską graužti šunims geriau nesirinkti plastikinių dubenėlių, nes jį gali lengvai sugraužti.Tokiems šunims geriausiai rinktis nerūdyjančio plieno dubenėlius, kurie būna ir su neslystančiu  grindimis pagrindu.Keramikiniai dubenėliai taip pat turi savo pliusų ir minusų. Jie gali būti originaliai dekoruoti, pagaminti rankomis, juos lengva išplauti, galima plauti ir indaplovėje. Bene didžiausias tokių dubenėlių minusas – jie gali įskilti ir tapti nesaugūs šuniui, mažuose įtrūkimuose taip pat dažnai kaupiasi bakterijos.

  Jei jūsų šuo yra greitas valgytojas ir šunų maistas dingsta iš dubenėlio vos jį įdėjus, greičiausiai šuo su maistu įsiurbia ir nemažai oro. Tai gali būti skrandžio ir virškinimo sutrikimų priežastis. Vienas iš paprastesnių būdų išvengti greito rijimo – specialūs dubenėliai su pakilimu, kad būtų sunkiau pasiekti maistą.

  Stovas su dive metaliniais dubenėliais

  Stovas su dviem metaliniais dubenėliais 470ml 13cm

  Kaina 425
  Kaina 16