Kitzyme Conditioning tbl. -papildas katėms N300

 • Kraunamos nuotraukos
  730
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  Gamintojas
 • Papildas, praturtintas B grupės vitaminais ir mineralais.

  Tablečių gamybai naudotos sausos alaus mielės, kuriose yra daug B grupės vitaminų ir mineralinių medžiagų. B grupės vitaminų kompleksas padeda išvengti nervų sistemos ligų, išsaugo sveiką odą ir blizgantį kailį, gerina apetitą. Alaus mielės yra natūralus B grupės vitaminų ir daugelio biologiškai aktyvių medžiagų šaltinis. Kitzyme tabletės yra malonaus skonio ir noriai kačių ėdamos, todėl gali būti naudojamos kaip paskatinimas.

  Papildas skirtas kačiukų ir suaugusių kačių organizmui papildyti mineralinėmis medžiagomis, baltymais, vitaminais. Ypač rekomenduojama sveikstant po ligų ir senoms katėms, taip pat tinka ir besilaukiančioms katėms.

   
   
  Džiovintos alaus mielės,augaliniai proteinai, dikalcio fosfatas, žuvų taukai, kalcio karbonatas, silicio dioksidas, magnio stearatas, žuvų miltai.
  Baltymai 35%
  Riebalai 1,95%
  Ląsteliena 2%
  Kalcis 3,09%
  Pelenai 14%
  Fosforas 1,76%
  Katės amžius/būsena Norma (tabl./d.)
  Kačiukas 0,5 - 6
  Suaugusi katė 3 - 6
  Besilaukianti katė 6
\t\t

\n\t\t\tPapildas, praturtintas B grupės vitaminais ir mineralais.

\n\t\t

\n\t\t\tTablečių gamybai naudotos sausos alaus mielės, kuriose yra daug B grupės vitaminų ir mineralinių medžiagų. B grupės vitaminų kompleksas padeda išvengti nervų sistemos ligų, išsaugo sveiką odą ir blizgantį kailį, gerina apetitą. Alaus mielės yra natūralus B grupės vitaminų ir daugelio biologiškai aktyvių medžiagų šaltinis. Kitzyme tabletės yra malonaus skonio ir noriai kačių ėdamos, todėl gali būti naudojamos kaip paskatinimas.

\n\t\t

\n\t\t\tPapildas skirtas kačiukų ir suaugusių kačių organizmui papildyti mineralinėmis medžiagomis, baltymais, vitaminais. Ypač rekomenduojama sveikstant po ligų ir senoms katėms, taip pat tinka ir besilaukiančioms katėms.

\n\t\t
\n\t\t\t 
\n\t\t
\n\t\t\t\n\t\t
\n\t\t
\n\t\t\t 
\n\t\t
\n\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t
\n\t\t\t\t\t\t\tDžiovintos alaus mielės,augaliniai proteinai, dikalcio fosfatas, žuvų taukai, kalcio karbonatas, silicio dioksidas, magnio stearatas, žuvų miltai.
\n\t\t
\n\t\t
\n\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t
\n\t\t\t\t\t\t\tBaltymai\n\t\t\t\t\t\t\t35%
\n\t\t\t\t\t\t\tRiebalai\n\t\t\t\t\t\t\t1,95%
\n\t\t\t\t\t\t\tLąsteliena\n\t\t\t\t\t\t\t2%
\n\t\t\t\t\t\t\tKalcis\n\t\t\t\t\t\t\t3,09%
\n\t\t\t\t\t\t\tPelenai\n\t\t\t\t\t\t\t14%
\n\t\t\t\t\t\t\tFosforas\n\t\t\t\t\t\t\t1,76%
\n\t\t
\n\t\t
\n\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\n\t\t\t\t\n\t\t\t
\n\t\t\t\t\t\t\tKatės amžius/būsena\n\t\t\t\t\t\t\tNorma (tabl./d.)
\n\t\t\t\t\t\t\tKačiukas\n\t\t\t\t\t\t\t0,5 - 6
\n\t\t\t\t\t\t\tSuaugusi katė\n\t\t\t\t\t\t\t3 - 6
\n\t\t\t\t\t\t\tBesilaukianti katė\n\t\t\t\t\t\t\t6
\n\t\t
\n\t\n\n","brand":"Bob Martin","image":"https://www.fitoveta.lt/images/uploader/ki/kitzyme-conditioning-tbl-papildas-katems-n300.jpg","offers":{"@context":"http://schema.org","@type":"Offer","priceCurrency":"EUR","price":7.3,"availability":"http://schema.org/InStock","url":"https://www.fitoveta.lt/kitzyme-papildas-katems-300tabl"}}