Gyvūnų maistas GENESIS

 • “Sukurti geriausią, maistingiausią dietą. Jokių suvaržymų, jokio paviršutiniškumo" - tai kryptis, kurią mes nurodėme savo mitybos specialistams. Genesis yra sukurtas, suteikti išskirtinį šėrimą.

  Gamybos procesas yra pagrindinis veiksnys Ultra premium klasės ėdalo kokybei. Gaminant Genesis, mes laikomės griežtos ir nuoseklios kokybės kontrolės standartų. Visi Genesis produktai yra sukurti, suteikti jūsų augintiniui ypatingą šėrimą, išsiskiriantį savo skoniu.

  Šėrimas Genesis, kartu su jūsų mylinčiu rūpesčiu – tai yra viskas, ko reikia jūsų keturkojo draugo sveikatai ir laimingam gyvenimui.

  Genesis ėdalai, mūsų nuomone, yra Ultra Premium klasės, atidžiai sukurti, pasižymintys griežta specifikacija ėdalai. Mūsų naudojami specialūs ingredientai, tinkamai subalansuotas vitaminų, mineralų ir maistinių medžiagų kiekis, padeda augintiniui gyventi ilgą, laimingą ir sveiką gyvenimą. Mes pasirinkome šiuos ingredientus rūpindamiesi jūsų augintiniu. Mes nekėlėme jokių apribojimų, dėl sudedamųjų dalių kokybės, nes manome, kad jūsų augintinis nusipelno paties geriausio - Genesis! Jums patiks rezultatas, kurį matysite, pažvelgę į savo augintinį – blizgantis kailis, žvalios akys, noras ėsti ir puiki fizinė, bei protinė būklė. Jūs esate teisėjas!

  Ultra Premium Genesis, šviežias vanduo, fizinis lavinimas, ir žinoma, jūsų pasiaukojanti meilė ir dėmesys – tai yra puikus pasirinkimas dėl savo augintinio gyvenimo. 

  Prekių nėra.